colostrigen w kapsułkach dla sportowców

Siarę bydlęcą pozyskuje się z piersi krów lub klaczy, które są zaraz po porodzie. Jest ona w postaci płynnej. W składzie siary bydlęcej można wyróżnić colostrum bovinum. Jest ono składnikiem aktywnym posiadającym dużo witamin, minerałów, tłuszczy, białek, węglowodanów i enzymów. Zapewnić one mają nowo narodzonemu potomstwu szybki rozwój i bezpieczeństwo. Ludzkość zainteresowała się nią z powodu dużego poziomu przeciwciał. Myślano że będzie można uniknąć wielu chorób i infekcji. Jednakże jest to bardziej skomplikowane niż pierwotnie się wydawało. Pomimo tego siara nadal posiada dużo zalet.

Sport to zdrowie ale można być zdrowszym

Sportowcy z całego świata korzystają z kapsułek zawierających colostrigen. Dzięki nim o wiele szybciej są oni w stanie zregenerować się po ciężkich treningach. Poza tym zmniejszają zakwasy po treningach. Kapsułki działają korzystnie na cały organizm. Zwiększają one wytrzymałość, odporność jak i witalność. Najlepszym skutkiem ubocznym ich stosowania jest poprawa wyników sportowych.

Można z niej korzystać ponieważ nie jest ona uwzględniona na liście leków zakazanych komitetu olimpijskiego. Sportowcy nie zostaną posądzeni o doping przy stosowaniu siary bydlęcej. Może być ona bezpiecznie używana. Kapsułki te pomagają również zregenerować organizm oraz leczyć urazy powstałe podczas treningów.

Gdzie kupować kosmetyki z colostrum?

Dobrym źródłem jest Genactiv. Producent na swojej stronie ma sprawdzone kapsułki z siarą mleka krowiego. Nie należy kupować ich z niesprawdzonych źródeł

  Pomóż swojemu skarbowi!